ДИПЛОМАТИЧНА МІСІЯ ЄС У МИРНОГРАДІ

10 червня 2019 року у місто Мирноград з офіційним візитом прибула делегація представників-партнерів Європейського Союзу. Поважних гостей зустрічали Голова Донецької обласної адміністрації Олександр Іванович Куць, в.о. генерального директора державного підприємства «Мирноградвугілля» Юрій Геннадійович Корнєєв, Мирноградський міський голова Олександр Леонідович Брикалов та Голова МО НПГУ м.Мирнограда – Абрамов Олександр Вікторович.

Загальною метою місії було краще розуміння регіональної динаміки в Україні в цілому і, зокрема, Донецького регіону, ознайомлення з умовами праці шахтарів та проблемами видобувної промисловості східної частини України.

Двадцять дипломатів посольств країн – членів ЄС в Україні на чолі з паном Фабіо Делла Піазза, керівником відділу політики, та паном Пітом Блонде, радником з політичних питань Представництва ЄС в Україні, у ході візиту відвідали шахту «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля».

Поки одна частина делегації знайомилась з технологічними комплексами поверхні шахти, інша, отримавши інструктаж з охорони праці та засоби індивідуального захисту, вперше в житті наважилася спуститися на дев’ятисотий горизонт до прохідницького вибою шостого північного конвеєрного штреку. Як зазначив заступник посла Литви в Україні Тадас Валіоніс, шахта справила на них глибоке і незабутнє враження, найяскравіше за останні роки.

Жваво і конструктивно пройшла зустріч поважних гостей з представниками профспілок, в ході якої обговорювалися питання підвищення престижності шахтарської професії і покращення умов праці гірників, питання своєчасної виплати заробітної плати, забезпечення підприємства електроенергією та інші. За словами всіх присутніх, в Європі є безліч вдалих прикладів реформування вугільних підприємств, то ж вивчення ситуації на місцях – гарний початок втілення європейського досвіду в роботу українських державних підприємств.

Підводячи підсумки, виконуючий обов’язки генерального директора ДП «Мирноградвугілля» Юрій Геннадійович Корнєєв висловив сподівання, що візит представників ЄС до «Мирноградвугілля» матиме позитивні наслідки і не лише зайвий раз приверне увагу керівництва країни до проблем вуглевидобувних підприємств, а й сприятиме їх вирішенню.

Адміністрація

ДП «Мирноградвугілля»