У Мирнограді пройшов обласний турнір з боксу, присвячений пам’яті Андрія Дударенко

З 15 по 18 травня у Будинку Культури ім.. Казарінова міста Мирноград пройшов відкритий обласний турнір з боксу,  присвячений пам’яті Андрія Ємельяновича Дударенко. На змагання, що проводяться вже шостий рік поспіль, приїхало понад 100 учасників  з шістнадцяти районів і міст області. Спортсмени виборювали перемогу у категоріях «школярі», «юнаки» та «юніори».

Зі словами вітання перед учасниками виступив виконавчий директор регіональної федерації боксу Донецької області Павло Івахненко. Він  побажав учасникам турніру волі до перемоги та подякував всім небайдужим людям за можливість проведення цього спортивного свята.

Активну участь в організації спортивного змагання прийняло державне підприємство «Мирноградвугілля». Як зазначив заступник генерального директора Анатолій Авершин, на підприємстві ведеться активна планова робота з підтримки спорту і здорового способу життя. Адже здоров’я нації – запорука подальшого економічного росту та процвітання як держави в цілому, так і нашого рідного міста. 

Тренер Мирноградської ДЮСШ Віталій Нешин висловив щиру вдячність всім працівникам підприємств об’єднання «Мирноградвугілля», профспілковим організаціям і особисто генеральному директору Юрію Корнєєву за розуміння, небайдужість і фінансову підтримку дитячого спорту в місті, без яких проведення змагань такого рівня було б просто неможливе.

Самі спортсмени були задоволені і організаційним рівнем підготовки змагань, і неупередженістю суддів, і теплою, доброзичливою атмосферою, що панувала навколо.  Для них ці змагання стали дійсно святом спорту!

Ми ж, зі свого боку, побажаємо юним спортсменам, учасникам турніру, продовжувати наполегливо тренуватися, ставити перед собою нові цілі та досягати нових яскравих перемог! Подальшого спортивного зросту вам, друзі!