На шляху до перемоги!

З 4 по 5 травня поточного року у спорткомплексі «Університет» Міжнародного гуманітарного університету міста Одеса відбувся чемпіонат України зі спортивної аеробіки, участь у якому прийняли близько 250 учасників з понад десяти областей України. Змагання проходили у трьох вікових категоріях: діти, кадети, молодь. Це було дійсно свято спорту, енергії та краси!

Рідний Мирноград на змаганнях такого високого рівня представляли вихованці Центру “Бригантина” ВП “Шахта “Капітальна”.  Вони виступали в  категоріях “кадети” та “діти”. Кропітна праця, повсякденні тренування та воля до перемоги дали свій результат. Наші юні спортсмени продемонстрували високий рівень майстерності у фіналах змагань і здобули 2 золоті, 14 срібних та 3 бронзових медалі!

В категорії «діти» срібло отримали:

за індивідуальний виступ Лисюк Іван,

трійка –  Овчаренко Єва, Ковальова Поліна і Проценко Оксана,

група спорт –  Проценко   Ксюша, Харченко Каміла, Овчаренко Єва, Ковальова Поліна, Лисюк Іван.

В категорії «кадети» срібло за груповий виступ здобули  Міщенко Даша, Мороз Діана, Хлистун Ярослава,  Мартинова Таня, Вербна Євгенія. Трійка  Хлистун Ярослава, Мартинова Таня, Вербна Євгенія виборола бронзу.

Найвищу ж винагороду – золоті медалі та перше місце у змаганнях в категорії «діти» –  здобула пара Ковальова Поліна і  Лисюк Іван.

Вітаємо команду з перемогою і бажаємо подальших спортивних звершень!