«ВСІЄЮ БРИГАДОЮ НА СТАДІОН»

Під таким девізом у Павлограді Дніпропетровської області на майданчиках водноспортивного комплексу «Юність» відбулася ювілейна Х Всеукраїнська спартакіада серед видобувних та прохідницьких бригад підприємств вугільної галузі України, що стала справжнім святом спорту і здоров’я.

Успішне проведення спартакіади гарантували Міністерство молоді та спорту України, Центральний комітет профспілки працівників вугільної промисловості України та Центральна рада Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства “Україна”. Саме завдяки консолідації зусиль цих трьох поважних структур змагання пройшли злагоджено, на високому організаційному рівні.

Змагання проводяться на виконання Закону України “Про фізичну культуру і спорт”, Указу Президента України про Національну стратегію з оздоровчої рухової активності в Україні на період до 2025 року “Рухова активність – здоровий спосіб життя – здорова нація”, Державної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на період до 2020 року, які передбачають спільну діяльність державних, профспілкових та спортивних організацій у зміцненні здоров’я трудящих та членів сімей, сприянні їх творчому довголіттю засобами фізичної культури і спорту.

Фіналу Спартакіади передували масові змагання в трудових колективах, на шахтах, регіональні спартакіади. Не стало винятком і ДП «Мирноградвугілля». Адже розвитку масової фізкультури і спорту, впровадженню їх у повсякденний побут працівників, популяризації фізичної культури, її широкому використанню у загартуванні, зміцненні здоров’я, профілактиці захворювань та пропаганді здорового способу життя в трудових колективах підприємства приділяється особлива увага. Тож участь у Спартакіаді стала традиційною, прогнозованою і очікуваною.

+Окрім команди ДП «Мирноградвугілля» у турнірі взяли участь ще сім команд вугільних підприємств  з Павлограда, Тернівки, Першотравенська, Вугледара та Покровська, серед яких  ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля»,      ДП «Селідіввугілля», Молодіжна рада ДТО ПРУП ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», ДП «Первомайськвугілля»,  ПАТ «Ш/у Покровське», ТОВ ЗФ «Свято-Варваринська», Шахта ім. М.С. Сургая.

        Учасники показували свою майстерність у таких видах спорту: підтягування на перекладині, плавання, гирьовий  спорт, теніс настільний, шахи, перетягування канату. В усіх 6 видах змагань спартакіади точилася напружена спортивна боротьба, перебіг якої контролювала суддівська колегія.

Як зазначив заступник директора-начальник відділу з соціальних питань Є.А. Хованський, до складу нашої команди увійшли найкращі спортсмени підприємства, серед яких: механік дільниці №1 ВП «Шахта «Капітальна» О.М. Свинаренко, електрослюсарі дільниці ПіВ ВП «Шахта «5/6» В.О. Малишкін та А.Є. Хованський, директор ВП «Стандарт» О.В. Толкачов та головний економіст Н.Ф. Аніщенко, заступник головного механіка по технологічному обладнанню ДП «Мирноградвугілля» Г.Ш. Осідзе, провідний інженер електроніки ДП «Мирноградвугілля» К.О. Пащенко, монтажник санітарно-технічних систем устаткувань ДП «Мирноградвугілля» Ю.О. Беліков.

У продовж одного дня учасники спартакіади демонстрували свою майстерність, силу й витривалість. Можна з впевненістю сказати, що спортсмени-вугільники окрім трудових досягнень вписали в літопис вугільної галузі також свої спортивні здобутки на 10-ій Всеукраїнській спартакіаді серед видобувних та прохідницьких бригад підприємств вугільної галузі України.

Призери змагань у командному та індивідуальному заліку з окремих видів спорту були нагороджені пам’ятними медалями та дипломами організаторів.

Команда державного підприємства «Мирноградвугілля» здобула 3-є місце у змаганні з шахів, та шосте – у неофіційному загальнокомандному заліку. Тож, щиро вітаємо нашу команду з гідними спортивними перемогами, бажаємо не зупинятися на досягнутих успіхах, і найближчим часом підкорити нові, більш високі щаблі п’єдесталу.