БАРВИСТІ КОЛЬОРИ ВЕСЕЛКИ

     Чи доводилось вам колись бачити в небі веселку? Пам’ятаєте відчуття захвату і радості при погляді на це барвисте диво? А от мешканці нашого шахтарського міста Мирноград мають змогу бачити веселку щодня протягом тридцяти років. Адже саме таку назву носить заклад дошкільної освіти Відокремленого підрозділу «Шахта «Капітальна» ДП «Мирноградвугілля», розташований на мікрорайоні Східний.

     Як і в інших дитячих закладах ДП «Мирноградвугілля», тут затишно та охайно. З перших кроків відвідувач поринає у приємно теплу і душевну атмосферу. Любов і турбота відчуваються тут навіть у дрібницях. Щирих, уважних вихователів діти поважають та люблять, і кожного дня охоче поспішають до рідної «Веселки». Від початку садочок розраховувався на прийом 220 вихованців (4 групи раннього віку та 8 груп дошкільного віку). На теперішній час тут функціонує 6 груп, а саме: 2 групи раннього віку, 4 групи дошкільного віку, одна з яких логопедична.

     Вже 17 років поспіль колективом ЗДО «Веселка» керує Кондратюк Марина Василівна, вкладаючи в улюблену справу не тільки знання, досвід, багато сил та енергії, але й усю душу. Доброзичлива та ввідкрита жінка, фаховий спеціаліст, вона добре володіє основами педагогіки, психології, дитячої та вікової фізіології, уміло організовує планування діяльності педагогічного колективу, контролює роботу педагогів з виконання навчальних планів та програм, оцінює якість освітнього процесу та
підготовки вихованців до подальшого навчання в школі. То ж позитивні зміни, що з кожним роком відбуваються у дитячому закладі, – це і її робота, і саме життя. Але здавен відомо, що «один у полі не воїн». Без підтримки згуртованого колективу, команди однодумців, навіть найталановитішому фахівцю важко було б досягти своєї мети. І Марина Василівна має таку підтримку з боку педагогічного та технічного персоналу закладу, що нараховує 41 працівника.

 

     Вихователь-методист – Остапенко Олена Вікторівна у своїй роботі не тільки здійснює методичне керівництво виховною, освітньою діяльністю педагогічного колективу «Веселка», але й консультує батьків з питань
виховання та освіти дітей. Вчитель-логопед Метошоп Оксана Сергіївна проводить з вихованцями заняття, спрямовані на виправлення дефектів усного мовлення, здійснює систематичний зв’язок з вихователями та
батьками, надає їм консультації. Також у штаті дитячого садочка є інструктор з фізкультури З.А. Міннікаєва і музичні керівники С.В. Глущенко та Т.Л. Давидюк. Чудові вихователі ЗДО «Веселка» є першими вчителями та кращими друзями наших дітей. Серед них Н.С. Конова, О.М. Губченко, Т.В. Чернікова, С.М. Козлова, А.А. Гуцуляк, І.Г. Мамедова, Т.С. Найдьонова, О.В. Орехова, С.Ю. Кукуш, О.В. Смолянінова, Н.І. Боєва, О.М. Малахова та інші.

     Також у дитячому садочку є медичний пункт, в якому працює старша медична сестра Т.В. Ваганова. Щоденно з сьомої години ранку і до 17.30 вони, піклуючись, виховуючи, навчаючи віддають дітлахам часточку своїх сердець.

     Все тут підпорядковане одній меті – зробити перебування дітей у «Веселці» насиченим, яскравим, цікавим, барвистим, як сама веселка. Діти отримують тут трьохразове харчування, меню якого складається медичною сестрою на два тижні та погоджується з Покровською філією ДМКС. Всі святкові заходи проводяться згідно з програмою «Дитина», рекомендованою МОН України. З кожним роком завдяки старанням згуртованого, фахового колективу «Веселки» дитячий садочок стає все краще.

То ж ласкаво просимо до закладу дошкільної освіти. Хай барвисті кольори «Веселки» осяють і ваше життя!

МИРНОГРАДСЬКА МІСЬКА ГАЗЕТА
«Родной город» №14 від 12.04.2019р.